Особливості системи Прозорро

Процедуру торгів постійно вдосконалюють, вносять різні коригування, тому активним учасникам тендерів необхідно постійно стежити за змінами в частині законодавчих норм. Для участі у торгах потрібно зареєструватися на акредитованих електронних майданчиках. Після проходження процедури реєстрації та вивчення правил роботи площадки можна приступати до пошуку актуальних пропозицій. Портал державних закупівель може похвалитися зручним інтерфейсом та доступним в розумінні алгоритмом роботи.

Вибір на користь системи «Прозорро» очевидний для всіх учасників ринку без винятку. Дізнатися більше про те, як проходять аукціони на майданчиках Прозорро.Продажі, на біржі УЄБ, та узнати ціни на газ: www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/.

Як працює Прозорро

Система закупівель Prozorro характеризується наступним переліком ключових напрямків роботи:

  1. Замовник отримує унікальну можливість вибрати найбільш вигідний спосіб співпраці, відштовхуючись від якості пропонованих послуг та їх вартості. Крім того, у учасників є можливість запрошувати до співпраці інших партнерів. Таким чином, формуються довірчі відносини з бізнесом у сфері державних закупівель.
  2. Боротьба з корупцією у всіх формах та проявах в області державних закупівель. Система відкрита для доступу. Громадськість може контролювати процес проведення тендерів та знайомитися з деталями їх проведення. В цьому випадку присутня повна відкритість.

Важливо розуміти, що система закупівель «Прозорро» включає в себе велику кількість різних майданчиків. Завдяки такій широкій географії поширення компанії можуть пропонувати до реалізації товари або послуги одночасно на декількох ресурсах. Всі відомості, якими наповнена основна база, публікуються на кожній сторінці автоматично. Таке рішення відрізняється зручністю. Досить створити одне оголошення, яке потім продублюйте на інших майданчиках. Так є можливість охопити максимальну аудиторію.

Переваги системи Прозорро

Важливо не забувати про те, що облік закупівель проводиться вже після того, як стверджується спеціальне внутрішнє становище. З зразком цього документа легко можна ознайомитися в Інтернеті.

У системи Prozorro досить багато переваг. До їх числа можна віднести:

  • Абсолютну прозорість процедури проведення закупівель. Ця обставина сприяє економії грошових ресурсів і підвищення ефективності алгоритмів;
  • Значне зростання числа постачальників;
  • Спосіб повністю позбутися корупційних схем;
  • Можливість оптимізувати бюджетні витрати.

Постачальники також не залишилися осторонь. При проведенні тендерів вони отримують такі можливості:

  • Доступ до більш великого ринку збуту товарів і послуг;
  • Значне зростання доходів по відношенню до витрат;
  • Доступ до якісної моніторингу актуальних тендерів.
  • Маса додаткових можливостей для реалізації продукції.