Особливості тендерів на клінінгові послуги

Клінінгові послуги – це один з популярних напрямів, де можна зустріти тендерні оголошення. Подібні послуги користуються великим попитом серед великої кількості державних установ. Відповідно, згідно українського законодавства, ці державні підприємства зобов’язані проводити тендери на основі яких обрати переможця, який й буде надавати клінінгові послуги. Знайти подібні тендери можна на українській універсальній біржі, варто лише перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-kliningovi-poslugi-yak-prohodat-v-prozorro де є вся відповідна інформація з врахуванням самих тендерних замовлень.

Що входить до клінінгових послуг

Велика кількість людей помилково вважають, що клінінг – це лише стандартне прибирання приміщення або ж певних територій від бруду. Насправді ж, даний вид послуг є більш широким й коли мова йде про тендер про надання клінінгових послуг, це можуть бути такі види робіт, як:

  • Хімчистка меблів;
  • Вивіз сміття;
  • Мийка фасадної частини приміщення;
  • Прибирання листя та вивезення снігу;
  • Прання речей;
  • Прасування білизни;
  • Поставка хімічних засобів для очистки вікон, різних поверхонь з врахування килимів.

Проведення держзамовлень на клінінгові послуги вважається по-справжньому вигідним направленням для компаній, які раніше не приймали участі в тендерах. Причина полягає в тому, що замовники можуть віддати перевагу недосвідченій клінінговій компанії, що запропонує найбільш вигідні умови.

Як підвищити шанси на перемогу в тендері на клінінгові послуги

Одна з характерних особливостей тендерів на прибирання – це проведення тендерного замовлення по принципу редукціону. Говорячи простою мовою, виграє та компанія, що вказує найменшу ціну за виконання подобного роду послуг.

При цьому, досить важливо, щоб окрім низької вартості були в порядку всі документи. Тобто, якщо навіть компанія пропонує найбільш вигідні ціну, але в неї будуть певні проблеми з документацію, то шансів на перемогу в такому тендері в неї не буде.

Один із найбільш ефективних способів, як можна знайти підходящі оголошення – це налаштування електронної розсилки. Тобто, за допомогою фільтра підбираються певні критерії, після чого всі пропозиції автоматично відправляються на електрону адресу учасника.

Таким чином, підприємці мають можливість зекономити свій час й відразу отримувати актуальну інформацію по тим тендерам, що будуть їм цікавими.