Яким є алгоритм дій з реалізації арештованого майна через систему ProZorro. Sale

Продаж арештованого майна в форматі аукціону – це одне з цікавих нововведень в системі Прозорро. Продажі. Мова йде про те майно, за яке не були сплачені кошти.

Відповідно, до системи буде потрапляти лише те майно, рішення по якому було схвалено відповідною судовою інстанцію. Якщо перейдете за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/pravyla-provedenyya-torgov-arestovannym-ymushestvom-na-ploshadke-uub, ви зможете самостійно й більш детально ознайомитися з тим, як відбувається реалізація арештованого майна.

Чому варто обирати саме акредитований електронний майданчик

Враховуючи той момент, що зареєструватися саме в системі Прозорро. Продажі неможливо, кожен з учасників повинен добре подумати над тим. Який електронний майданчик він хоче обрати. Варто розуміти, що залежно від цього вибору, подальша участь в аукціонах може бути як більш зручною, так доставляти багато проблем.

Перше за все, майданчик впливає на зручність, швидкість оновлення лотів і простоту в роботі з сайтом. Що стосується акредитації, то коли майданчик схвалений системою Прозорро, то участь в аукціоні на такому сайті можна назвати законною і контрольованою.

Серед акредитованих майданчиків ви завжди зможете найти сайт української універсальної біржі (УУБ). Якщо вам цікава саме тема аукціонів, тоді вам варто переходити на версію сайта sale.uub.com.ua. Якщо ж ви опинились на uub.com.ua, то на головній сторінці ви можете натиснути на банер, що перенаправить вас до самих аукціонів.

Як відбувається реалізація арештованого майна на sale.uub.com.ua

Такий тип аукціонів, як і будь-який інший має певну послідовність дій. В основному, вона виглядає наступним чином;

  • Сам електронний аукціон повинен розпочинатися того дня, що був попередньо вказаний в повідомлені про організації торгів;
  • Важливо, щоб самі торги були проведені саме в будній день. Більш того, вони повинні розпочатися в проміжку з 9 до 18:00;
  • Кожна ставка при участі в торгах повинна робитись з врахуванням мінімального кроку на підвищення ціни, що обов’язково вказується в оголошенні;
  • Для того, щоб отримати доступ до участі в аукціону, потрібно зайти на сайт через особистий кабінет.

Це абсолютно прості та всім відомі процедури. При цьому, якщо ви зацікавлені в тому, щоб взяти участь в аукціоні, то всі ці кроки повинні бути вами пройдені обов’язково.